טיפול TLT – תרפיית קו הזמן

™Time Line Therapy תרפיית קו הזמן

זהו טיפול עמוק ופורץ דרך שפותח על-ידי ד"ר טד ג'יימס (מטפל בשיטת NLP). טיפול זה הנו הטיפול החביב עלי והמומלץ ביותר על-ידי, רק מי שזכה לעבור אותו מבין כמה עוצמה ואנרגיות משתחררות לאחר הטיפול ועד כמה הוא פורץ דרך בחיים.  

הטיפול מתחיל "בשיחת אינטק" בה אנו מבררים את הבעיה ואת מאפייניה בצורה מעמיקה. לאחר השיחה המונחה מקבל משימה למשך 14-21 יום (המשימה נבחרת לאור התובנות שעלו בשיחת האינטק) ורק במידה והמונחה מבצע את המשימה אנו מתאמים יום ל"פגישה פורצת דרך" אחת, שיכולה לערוך בין 7-10 שעות (כולל הפסקות והרפיה במידת הצורך), ובה תהליכים רבים וקצרים המבוססים על קו הזמן – עבר הווה ועתיד.

הטיפול מתחיל במציאת האירועים השורשיים בעבר הלא מודע, בהם נזרעו בתת המודע שורשי הבעיה ומשם מתחילים לנקות את הבעיה לאורך כל קו הזמן.

המונחה משתחרר במהלך הטיפול מרגשות שליליים דומיננטיים בחייו, מהחלטות מגבילות שהתקבלו אצלו באופן לא מודע ולא רצוני (כגון: להיות חולה, קורבן, לא יוצלח, בודד וכדומה) מקונפליקטים המלווים אותו בהקשר של הבעיה, ומסתיים בשתילת מטרה עתידית.

במהלך הטיפול אנו בודקים את 'רמת הבעיה' בכל שלב, והמונחה יוצא מהטיפול כאשר הוא יודע שהבעיה נעלמה לחלוטין.  

למי הטיפול מתאים:

הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים, ממחלות חוזרות ונשנות, מקשיים לכניסה להריון, וכן לאנשים הסובלים מהתמכרויות או מרגשות שליליים כגון, חרדות, דיכאונות, שברון לב וכדומה ולכל אדם שחווה תקיעות בחיים בתחום הרגשי ובכל תחום.

הטיפול מתאים למגוון רחב של בעיות וזאת מאחר ורוב רובם של הבעיות בחיינו מקורם בתת המודע, בהחלטה לא מודעת ש"נזרעה" בעקבות אירוע בעבר (האירוע יכול להיות גם ברחם ואפילו לפני), ובטיפול זה אנו מנקים את החלטה המגבילה שהתקבלה, ופותחים דף חדש.

הנחות היסוד של השיטה:

השיטה מבוססת על הנחות היסוד של שיטת ה-   NLP (אותם ניתן לקרוא בעמוד "טיפול "NLP), ושמה דגש רב על עבודה ברובד תת המודע בהנחה כי "כל הלמידות, ההתנהגויות והשינויים נערכים ברובד של תת המודע", כלומר, לא ניתן ליצור שינוי יציב בחיים ללא שתת המודע גויס לשינוי.

בנוסף, השיטה שמה דגש רב על הנחת היסוד לפיה, הגוף והנפש הם חלקים של אותה המערכת ויש להם השפעה הדדית האחד על השני, ועל כן, בטיפול זה אנו מטפלים גם במחלות וכאבים גופניים, על ידי עבודה נפשית.

ליצירת קשר ניתן להתקשר או לשלוח הודעה לפלא': 050-2020917 כמו כן, ניתן להזין פרטים ביצירת קשר או לשלוח מייל.