המלצות

"הידע העשיר של יוגב בהמון תחומים יחד עם יכולת ההקשה וההבנה של דברים במדויק, יוצרים שילוב המאפשר להגיע לרמות מאוד גבוהות של תובנות. אני לא חושבת שיש עוד תהליך ומטפל שיכולים להביא לתובנות כל כך חשובות ועמוקות ובזמן קצר יחסית. ממליצה בחום לכל אחד ואחת בין אם כטיפול בדיכאון או חרדה ובין אם לתהליך של גילוי עצמי, שיפור העצמי ומימוש עצמי, שיפור יחסים, זוגיות והורות".

טל צוקרמן, באר שבע.

"זכיתי ב"ה לעבור תהליך כיוון של 10 שיחות עם יוגב שמחון. התהליך היה מדהים. זכיתי לראות את תבניות המחשבה והדמיונות המעכבים אותי לפעול ביתר דיוק ואיזון במציאות. תהליך הכיוון הביא אותי להתפתחות אישית פנימית מחד, ולתוצאות מעשיות במציאות מאידך. תודה לך יוגב על הקשבה, אמון, סבלנות ועין טובה. שתמשיך להביא ברכה לאנושות!"

דניאל גוטליב, מצפה רמון.

"טוב, זו לא הפעם הראשונה שאני מטופל, אבל אציין שכבר לאחר 2 מפגשים הרגשתי אחרת. הגעתי לשם התייעצות ויצאתי כאשר מספר מחסומים שמלווים אותי שנים כבר אינם. החיבור ליוגב הורגש בשנייה, הסבלנות והקסם הובילו אותי בכל סשן מחדש. חשתי מרומם, זו חוויה שלא מרגישים בכל סוג של טיפול- עלי זה פשוט עבד (ואני לא מקרה פשוט 🙂 ) מומלץ בחום, ובכנות- אם לטפל אז אין מטפל נכון יותר מיוגב. תודה יוגב!".

גיל שדה, תל אביב.

"אני מרגיש שמה שעבד מאוד חזק בתהליך האישי הוא הרחבת עולם החלום, היכולת לחלום בגדול. אימון שריר הרצון. השריר הזה גדל וכעת לא מוכן להתפשר על בינוניות".

יצחק אלחנן לוי, מורה ומשורר

"הייתה לך גמישות ויכולת הכלה דבר זה גרם לי לנרגיש בנוח … עזר לי העבודה עם דימויים ניתוח וריכוך שלהם, ומציאת הכף זכות לקונפליקטים".

ויטאלי, מורה

"הליך הכיוון נתן לי, מבט מפוכח יותר על חיי, אומץ להשתנות ולטפל בדברים ששנים לא טיפלתי בהם וכבר פיתחתי אידיאולוגיות על אי הטיפול בהם".

ד.ג. מורה

"על יוגב נאמר "לא פשוט להיות פשוט" מטפל בעל ידע רב והכל מתוך ענווה, מוביל את המטופל בביטחון ובמסירות !! ממליצה בחום !!"

שירלי שרון.

" יוגב רב תחומי ומביא לטיפול ידע רב ורלוונטי לטיפול. מטפל ביסודיות, רגישות ואחריות רבה. מישהו שאפשר לסמוך עליו, כל מי שיגיע אליך יזכה בגדול. אתה איש מיוחד ומוכשר עם ידע מעמיק בתחומים רבים.
ממליץ בחום"

יוסי פרג, מהנדס.

 "ממליצה בחום רב. שילוב מדהים של רגישות חכמה ידע ואהבת אדם"

אלינור דוצי', מורה לתאטרון ומטפלת.

"ממליצה בחום על יוגב. אדם חכם מוכשר ומטפל מקצועי. רגיש, עניו ואדם טוב".

יפה פישמן, ירושלים.

"תודה על העזרה, חווית הטיפול הייתה מאוד נעימה ורגועה, תמיד יצאתי עם הרגשה של ביטחון גדול שכל דבר אפשר לתקן".

שמעון, מטה יהודה.

סדנאות:

"נשים יקרות! אתמול בערב הייתי בהרצאתו של הרב יוגב שמחון על איזון ריגש, היה פשוט מעניין ומדהים … ממליצה בחום להרשם לסדנא! כדאי לנסות, לדעת ולקבל עצות טובות לחיים …שלא תמיד ידועים לנו !!! מיכל אוריין.❤️"

מיכל אוריין, מיתר

"ממליצה בחום על יוגב שמחון יש בו שילוב מרתק בין מטפל nlp ברמה הגבוהה ביותר בארץ לבין יהדות ותורה. הוא מביא שילוב נפלא זה לקליניקה ולסדנאות שלו"

סימה חבה אלפי, מטפלת

"תודה רבה לרב יוגב, נהניתי מאוד, היו לך פנים מאירות ושמחות והייתה בך ההכלה עצומה לקבוצה שהביאה לאווירה טובה ולפתיחות שלנו, ידעת לשאול, לנגוע, לזהות ולדייק בנקודה הנכונה לברור של כל אחת, שוב תודה".

עטרה, עובדת מועצה

"הארת הפנים והסבלנות שלך כלפי הקבוצה עושים את הלמידה לחויה נעימה ורצון לחזור לקרוא ולרענן את החומר הנלמד. וב״ה שהקב״ה יסייע לנו גם ליישם ולהתקדם בדרך הבלתי נגמרת לתיקון המידות, תודה רבה".

אסתר, מנהלת מדרשה

"יוגב משלב בין עולם הרוח למציאות, בין העולם הפנימי לחיצוני, מאחד אותם ליישות אחת מאוחדת וחיובית. נותן לך מקום ומביא מעצמו בענווה ובגובה העניים"

אבי בן תורה, מאמן אישי.