הכוונה לקריירה

קריירה כייעוד

בחירת קריירה הנה אחת מההחלטות החשובות והקשות ביותר, החלטה שמשפיע על כל כיוון חיינו ועל יעדנו העתידיים. המבחר העצום בשוק העבודה מבורך אך גם גורם למבוכה, האם ישנה עבודה אשר תוכל להביא לידי ביטוי את כישורנו וערכינו? ישנם דברים שאנו אוהבים לעשות, אך האם ניתן להשתכר מכך?

הליך הכוונה לקריירה נועד להביא אותנו להכרות מעמיקה עם כישורנו, ערכינו, זהותנו ותחומי העניין שלנו  ולהביא אותם לידי ביטוי הקריירה.

ההליך מתאים לכל אדם שלא מוכן להתפשר על ייעודו.

הליך ההכוונה:

נמשך בין שיחה אחת בודדת לארבע שיחות.

התהליך מורכב משאלות עומק שיגלו מה ייעודך בחיים.

בהליך נברר, מהם יכולותיך, כישרונותיך, ערכיך, תחומי העניין שלך ושאיפותיך לעתיד.

התובנות שיולדו מהתהליך ילוו אותך כל ימי חייך.  

לאחר מכן

ככל שיהיה צורך,  נוכל להמשיך להליך אימון לקריירה  בו ניצור תוכנית פעולה מסודרת ונקדם אותך ו/או את העסק שלך בדרך החדשה.

בהליך האימון לקריירה, תפתח את חזונך, תגדיר מטרה, ובעיקר תעבור התפתחות אישית משמעותית להתמודדות עם המכשולים הפנימיים בדרך להשגת המטרה ובניית בטחון עצמי שיביא אותך להצלחה.

אני מאמין  

שלכל אדם יש ייעוד הדוחף בו ללא הרף, וכן את היכולת לממש את ייעודו. כאשר אדם מממש את ייעודו הוא חש זאת, ומתמלא בגבורת חיים ושמחה:

"כל אדם צריך לדעת, שקרוי הוא לעבוד על פי אופן ההכרה וההרגשה המיוחד שלו, על פי שורש נשמתו, ובעולם זה, הכולל עולמים אין ספורות, ימצא את אוצר חייו. אל יבלבלוהו תוכנים שוטפים אל תוכו מעולמות זרים, שאינו קולטם כהוגן, שאינו מוכשר לאגדם יפה בצרור החיים שלו. אלה העולמות ימצאו תיקונם במקומם, אצל המסוגלים לבנינם ושכלולם. אבל הוא צריך לרכז את חייו בעולמותיו הוא, בעולמות הפנימיים שלו, שהם לו מלאים כל ומקיפים את כל. חייב אדם לומר בשבילי נברא העולם… ובהיותו צועד בדרך חיים בטוחה זו, במסלולו המיוחד, באורח צדיקים המיוחד שלו, ימלא גבורת חיים ועליזות רוחנית, ואור ד' עליו יגלה, מהאות המיוחד שלו בתורה יצא לו עזרו ואורו". (שמונה קבצים קובץ ד, ו).

לעומת זאת, כאשר האדם מתרחק מייעודו הוא חש חלש וחסר שלווה.

"עיקר היגיעה הרוחנית, ומניעת הנחת רוח הפנימי, בא לאדם ממה שהוא מתרחק ממה שהוא מוכשר לו מסגולות נפשו. (שמונה קבצים קובץ ב, קכג).

משכך אני רואה שליחות גדולה לעזור לאנשים למצוא את ייעודם.

לבירור או תיאום ניתן ליצור עמי קשר, בטופס יצירת קשר או בדרכים הבאות:

מייל : yogev1864@gmail.com

פלא':  050-2020917

ניתן לתאם פגישות בזום, במשרדי בבאר שבע או בקליניקה במושב נחושה.

 

המלצות על הליך ההכוונה לקריירה:

"הידע העשיר של יוגב בהמון תחומים יחד עם יכולת ההקשה וההבנה של דברים במדויק, יוצרים שילוב המאפשר להגיע לרמות מאוד גבוהות של תובנות. אני לא חושבת שיש עוד תהליך ומטפל שיכולים להביא לתובנות כל כך חשובות ועמוקות ובזמן קצר יחסית. ממליצה בחום לכל אחד ואחת בין אם כטיפול בדיכאון או חרדה ובין אם לתהליך של גילוי עצמי, שיפור העצמי ומימוש עצמי, שיפור יחסים, זוגיות והורות". טל צוקרמן, רואת חשבון.

"הרב יוגב מקצועי ישר ולעיניין לא מורח אותך .
השילוב בין עולם הטיפול לעולם העיסוק נותן לו לנתח דברים בצורה מדהימה ולנתב למקום הנכון יישר כח תודה רבה!" אחירם לוי, מנהל פרויקטים

"אם אתם רוצים לסדר לעצמכם את הקריירה אז אני ממליץ לכם ללכת לרב יוגב, בגלל השיטתיות שלו הבהירות שלו והעין הטובה, הוא עושה הכל באהבה, בהצלחה לכם". מתי וכסלר, מייסד מכללת כוונה, להתפתחות אישית בגישה יהודית.

"זכיתי ב"ה לעבור תהליך כיוון של 10 שיחות עם יוגב שמחון. התהליך היה מדהים. זכיתי לראות את תבניות המחשבה והדמיונות המעכבים אותי לפעול ביתר דיוק ואיזון במציאות. תהליך הכיוון הביא אותי להתפתחות אישית פנימית מחד, ולתוצאות מעשיות במציאות מאידך. תודה לך יוגב על הקשבה, אמון, סבלנות ועין טובה. שתמשיך להביא ברכה לאנושות!" דניאל גוטליב, ר"מ מצפה רמון.

המלצות נוספות על הליך האימון והטיפול ניתן לקרוא באתר.